Tavolina

Numri i shpalljes: 11949 | Postuar në: 20.09.2015, 16:11
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 30 €

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Tavolina dhe Karrige / Tavolina

Lloji i shpalljes: Shitet


Jan tri tavolina 1 e madhe dhe 2 te vogla per me shum mundeni te i shikoni ne foto.

 Fushë Kosovë     Fushë Kosovë 12000

Dërgo E-mail

 zeqir