Ora e dorës 'BREITLING' është origjinale!

Numri i shpalljes: 11946 | Postuar në: 20.09.2015, 08:49
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 1.500 €

Kategoria Orë, Stoli, Bizhuteri / Orë dore / Të tjera

Lloji i shpalljes: Shitet


Ora e dorës 'BREITLING' është origjinale nga firma e njohur Zviceriane. Ora është universale, për meshkuj dhe për femra, ora është me përbërje mbi 30% prej arit, në foto shihet brendia e origjinalitetit të saj!

Çmimi sipas marrëveshjes....
Për kontakt në cel. 049 448 570

 Prishtinë     Prishtinë 10000

 Ora 'BREITLING' në shitje