Rroshlle

Numri i shpalljes: 11910 | Postuar në: 18.09.2015, 14:58
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 80 € i diskutueshëm

Kategoria Pajisje Sporti dhe aktivitete / Skateboards dhe rul patina / Këpucë

Lloji i shpalljes: Shitet


Shes 2par rroshlle nipar jon te perdorme 1muj e tjerat jon vesh veq 2 here nipar jon nr:39 e ato tjerat jon mu zhgjonu prej nr 37,38,39,40 asni defekt nuk kan.Nese doni mi ble veq ni par bon edhe ashtu.2Par kushtojn 80euro e veq 1nipar mi ble gjys per gjys bojn ose bojm marveshje per qmim.Per me shum informata tel:049451526

 Pejë     Pejë 30080

Dërgo E-mail

 Endrit