shes 2 tavolina

Numri i shpalljes: 11907 | Postuar në: 18.09.2015, 12:46
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 65 € i pa diskutueshëm

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Tavolina dhe Karrige / Tavolina

Lloji i shpalljes: Shitet


shes tavolinat form elipse t'pa perdorura

 Fushë Kosovë     Bardh madh

Dërgo E-mail

 sylejmon