Goma dimri mb

Numri i shpalljes: 11893 | Postuar në: 17.09.2015, 19:40
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Madhësia: 16

Lloji i gomave: Goma dimrore

Çmimi: 120 €

Kategoria Mjete motorike / Autopjesë këmbimi dhe pajisje / Goma dhe Fellna / Goma

Lloji i shpalljes: Shitet


goma dimri komplet kater cop mercedes benz

 Ferizaj     Ferizaj 70000

 Neza