Shitet koleksioni i librave per femije

Numri i shpalljes: 11889 | Postuar në: 17.09.2015, 16:02
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 36 €

Kategoria Libra dhe Literaturë / Libra për fëmijë

Lloji i shpalljes: Shitet


Shesim koleksionin e 12 librave për fëmijë nga Mary Pope Osborne:

1.Delfinët në të gdhirë
2.Baticë në Havai
3.Tornadoja e së martës
4.Pasdite në Amazonë
5.Dinozaurët përpara errësirës
6.Arinjtë polarë pas kohës së gjumit
7.Mesnatë në hënë
8.Mumje në mëngjes
9.Nata e ninxhave
10.Mirëmëngjes, gorilla
11.Dimri i magjistarit akull
12.Blizzard of the blue moon

Cmimi i blerjes ka qenë 48 euro. Cmimi i shitjes është 36 euro.
044/841-775

 Prishtinë     Prishtinë 10000

 xxxxx