PROJEKTI PER LEJE LEGALIZIMI TE OBJEKTEVE

Numri i shpalljes: 11858 | Postuar në: 16.09.2015, 12:56
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 3 € i diskutueshëm

Kategoria Shërbime, Servisime, Kurse / Të tjera

Lloji i shpalljes: Shitet


CEG sh.p.k JU OFRON SHERBIMIN PER PROJETIN DHE PERGADITJEN E DOKUMENTEVE PER LEJE LEGALIZIMI . JU LUTEM NA KONTAKTONI NE 049-240-768 OSE EMAILIN - ceg_pr@yahoo.com

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 CEG sh.p.k >(Ndërmarrje)