Korg Prophecy

Numri i shpalljes: 11788 | Postuar në: 13.09.2015, 10:31
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 250 € i diskutueshëm

Kategoria Instrumente muzikore dhe pajisje / Vegëla Instrumente muzikore / Klaviatura

Lloji i shpalljes: Shitet


Shes Korg Prophecy ne gjendje te mir ka ngjyra te mira....

 Fushë Kosovë     Fushë Kosovë 12000

 korg