Shorce

Numri i shpalljes: 11736 | Postuar në: 10.09.2015, 15:10
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Lloji i veshjes: Kostume sportive/ trajnimi

Madhësi: XL

Ngjyra: e kuqe

Çmimi: 50 € i diskutueshëm

Kategoria Veshje dhe Këpucë, Moda / Veshje për meshkuj

Lloji i shpalljes: Shitet


Shes Shorce tboksit te Pa Perdorura kmishen edhe shorcet ose muni me Kontaktu permes Viber +38649105462

 Skenderaj     Skënderaj

Dërgo E-mail

 Bessmir