syze

Numri i shpalljes: 11728 | Postuar në: 10.09.2015, 09:52
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 100 €

Kategoria Bukuria, Shëndeti, shtesa dhe pajisje / Pajisje dhe Sisteme optike / Syze

Lloji i shpalljes: Shitet


shes syzet me dioptri te ardhura nga jashti me firm RayBan jan te lehta dhe te rehatshme

 Prishtinë     Prishtinë 10000

 anonim