test TOEFL ESL

Numri i shpalljes: 1109 | Postuar në: 24.10.2013, 14:25
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: Me marrveshje

Kategoria Libra dhe Literaturë / Të tjera

Lloji i shpalljes: Shitet


nE SHKOLLEN TONE PERVEQ KURSEVE TE RREGULLLTA TE GJUHES ANGLEZE JU MUND TE BENI EDHE PERGATITJEN PER TEST TOEFL APO ESL

KETO KURSE LIGJEROHEN VETEM NGA MESIMDHENES TE SHKOLLUAR NE KANADE , ANGLI APO USA

facebook. kolegj.gjuhesh 049 580 178

 Prishtinë

Dërgo E-mail

 kolegj gjuhesh