Radio cd,DVD, vcd etj

Numri i shpalljes: 10721 | Postuar në: 08.09.2015, 19:39
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 2 € i diskutueshëm

Kategoria CD, DVD, VHS Musik, Filma / Music, CD / Të tjera

Lloji i shpalljes: Shitet


Shes 3 radio nje esht DVD ka ekran 6inq,dy tjerat jan me cd kabell per tel dhe juezbi

 Malishevë     Malishevë

Dërgo E-mail

 Arbnor