karroce per femije

Numri i shpalljes: 10665 | Postuar në: 07.09.2015, 09:15
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 80 € i diskutueshëm

Kategoria Produktet për fëmijë, Bebe / Pajisje për bebe / Karoca fëmijësh

Lloji i shpalljes: Shitet


Shitet karroca per femije e firmes chipolino shume pak e perdorur karroca eshte mjaft komode dhe e lehte per ta perdorur pres bleres serioz

 Kastriot     Kastriot

Dërgo E-mail

 fuad hashani