Kostum Joviani Fabrioni

Numri i shpalljes: 10633 | Postuar në: 05.09.2015, 13:24
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Lloji i veshjes: Kostume

Madhësi: 50

Ngjyra: gri

Çmimi: 50 €

Kategoria Veshje dhe Këpucë, Moda / Veshje për meshkuj

Lloji i shpalljes: Shitet


kostum burrash,I Pa perdorur.

 Gjilan     Gjilan 60000

Dërgo E-mail

 Visar