kerkojm puntor

Numri i shpalljes: 10603 | Postuar në: 03.09.2015, 20:20
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 1 €

Kategoria Ushqim, Pije, Gatim / Bukë - brumëra të bardha

Lloji i shpalljes: Shitet


per Gatim dhe shitje ne furen tonë Bukë e Zemë

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Bukë e Zemër