Bej gjetjen e blersit tuaj

Numri i shpalljes: 1044 | Postuar në: 24.09.2013, 18:57
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: Me marrveshje

Kategoria Shërbime, Servisime, Kurse / Të tjera

Lloji i shpalljes: Shitet


Bej gjetjen e blersit te sendit tuaj qe deshironi ta shitni.Fitimi im eshte ne % e vleres se sendit tuaj.Fitimin do e marr vetem pasi qe eshte ber pazari mes juve dhe blersit qe do e gjej une. Qdo gje duke filuar nga gjerat antike,elektronik,etj. Qka ju mbetet juve eshte te me dergoni informatat e objektit qe deshironi me shit dhe mundsisht ndonje foto sepse e kam me te leht per ta bere punen time. e-maili im eshte speedsale@live.com

 Prishtinë

Dërgo E-mail

 Speed Sale